Корзина
165 отзыва
Бензиновий двигун Bulat BT 170F-S (7,5 к.с.)

Бензиновий двигун Bulat BT 170F-S (7,5 к.с.)

Бензиновий двигун Bulat BT 170F-S (7,5 к.с.)
Бензиновий двигун Булат 170 потужністю 7,5 кінських сил може бути встановлено на мотоблок, культиватор, мотопомпу, генератор та безліч іншої техніки замість старого двигуна.

01.09.13

Бензиновий двигун Булат 170 стане відмінною заміною старому двигуну на мотоблоках, культиваторах, генераторах, мотопомпах або на іншій сільськогосподарській, будівельній, садовій і силової техніці.

Двигун має потужність 7,5 к.с. Навіть якщо до цього в вас стояв двигун на 6,5 к.с., завантаження більш потужного двигуна буде меншою, відповідно, моторесурс буде більше.

Двигун оснащений повітряним фільтром в масляній ванні. Це може бути важливо, якщо двигун стоятиме на мотоблоці і використовуватися в дуже пильних умовах. Інтернет-магазин Файно рекомендує перевіряти чистоту фільтра перед кожним використанням.

У двигуна дві горловина для затоки масла: може бути зручно, оскільки після установки двигуна на агрегат доступ буде хоча б до однієї, якщо інша буде закрита яких-небудь вузлом.

Вихід валу під шпонку. Підходить на велику частину техніки. Якщо у вас мотоблок Нева-1 або Нева-2, можливо, доведеться трохи переробити шків і поставити додаткове пластину для поєднання.

На двигуні варто датчик рівня масла (чорний і жовтий дроти на фото). Якщо масла в картері немає, то двигун не заведеться. Також датчик автоматично виключить двигун, якщо масло закінчиться в процесі роботи. Тип масла в картері на бензиновому двигуні Булат SAE10W30 або SAE10W40. Для першої заправки вам необхідно приблизно 600 грам масла. Інтернет-магазин Файно рекомендує після обкатки двигуна (приблизно 20-25 годин роботи) замінити масло.

Кріплення універсальні, два з них овальні, щоб зручніше було поєднати двигун з отворами на агрегаті. Відстань між кріпленнями: 78 і 162 мм.

Щоб купити бензиновий двигун BT170F-S або отримати консультацію наших техніків або менеджерів, телефонуйте або залишайте замовлення прямо на сайті!

Телефонуйте зараз!

(097) 097-06-45

(099) 206-58-80

Предыдущие статьи