Корзина
165 отзыва
Компресор Hyundai HY-2050

Компресор Hyundai HY-2050

Компресор Hyundai HY-2050
Коаксіальний масляної компресор Hyundai HY 2050 (Південна Корея) створює тиск 8 атмосфер і має продуктивність повітряного потоку 250 л / хв.

16.08.13

Компресор комплектується оригінальним корейським двигуном Hyundai з захистом від перегріву. Рівень шуму і вібрації дуже низькі, що дуже важливо для комфортної тривалої роботи.

Компресор з прямим привозимо дуже часто використовується в побутових умовах в якості стисненого повітря для забезпечення роботи пневматичного інструменту, фарбувальних та інших робіт.

Система з центральним розташуванням поршневої групи збільшує потужність двигуна на 20%, що призводить до збільшення продуктивності до 40%!

Коли ви підключите пневмоінструмент, робочий тиск ви зможете регулювати за допомогою редуктора тиск з манометром.

Другий манометр показує тиск в ресівері компресора.     Внизу ресивера встановлено зливний отвір для конденсату. Щоб уникнути корозії деталей, рекомендуємо тижні зливати конденсат. Така проста процедура може значно збільшити термін служби вашого компресора.   

 

Завдяки Швидкознімна конектору ви зможете швидко, легко і без будь-яких інструментів підключати та відключати пневмоінструмент до компресора.

  Оскільки компресор важить 34 кг, набагато простіше доставити його до місця роботи і назад за допомогою спеціальної рукоятки і пари прогумованих коліс.

            

Опорна ніжка на компресорі знижує вібрацію завдяки гумовій підкладці.

На компресорі Хендай 2050 встановлений індикатор, за допомогою якого ви завжди зможете візуально визначити рівень масла.

Компресора Hyundai відмінно зарекомендували себе, за час продажів отримавши масу позитивних відгуків.

Щоб купити компресор Hyundai HY-2050 - телефонуйте за вказаними телефонами або розміщуйте замовлення на сайті!

Телефонуйте зараз!

Телефонуйте зараз!

(097) 097-06-45

(099) 206-58-80 

Предыдущие статьи