Корзина
456 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38097 5248455
+38066 5248455
+38093 5248455
УкраинаЛьвовская областьЛьвовул. Академика Сахарова, 42, Офис 210
Інтернет-магазин Файно
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Sadko GS-2500B садовий подрібнювач електричний

Sadko GS-2500B садовий подрібнювач електричний

Sadko GS 2500B подрібнювач садовий відео:

Універсальна горловина просто і надійно кріпиться на двох засувках

Садовий подрібнювач Садко GS-2500B

У закріпленому положенні зручніше проштовхувати гілки через отвір подрібнювача. Також листя і дрібні гілки залишаться в контейнері і не будуть розсипатися.содовий подрібнювач Садко GS-2500B

Щоб використовувати горловину-контейнер в якості відра, ви просто знімаєте її і закриваєте отвір спеціальною кришкою, яке йде в комплекті. Швидко і просто.

подрібнювач садовий Садко GS-2500B

Щоб проштовхнути листя або шматочки гілок, на садовому подрібнювачі гілок Sadko GS-2500B передбачений пластиковий зручний штовхач.

подрібнювач садовий GS-2500B

Для технічного обслуговування і очищення подрібнювача гілок Садко після роботи необхідно зняти захисний кожух. Захисний механізм не дозволить включити подрібнювач, якщо кришка знята.

подрібнювач Садко GS-2500B

Усередині встановлені два ножі. Вони гострі з обох сторін, якщо ножі із часом стануть тупими, ви можете просто перевернути їх на іншу сторону і продовжити працювати далі. Кріпляться ножі викруткою-шестигранником.

Садко GS-2500B подрібнювач садовий

Для збору подрібнених гілок відро ставиться під подрібнювач.

подрібнювач Садко садовий потужність 2500 вт

За допомогою подрібнювача гілок Садко 2500В ви зможете обробляти гілки до 4 см в діаметрі.

подрібнювач садовий Садко gs-2500b

Управління вкрай просте: кнопки включення і виключення, зверху запобіжник на випадок стрибків електроенергії. Всі елементи захищені від забруднення товстим пластиковими кожухами

кнопки садового подрібнювача Садко Gs-2500B

Для перевезення по ділянці на подрібнювачі встановлена ​​ручка і два колеса. Раму можна швидко від'єднати для перевезення в машині або на зберігання на зиму.

Купити подрібнювач Sadko GS-2500B можна просто зателефонувавши нам або залишивши замовлення на сайті. Для технічної підтримки більше ста сервісних центрів Sadko у всіх областях України.

Відгуки сервісного центру

Подрібнювач садовий GS-2500B Sadko, відгуки сервісного центру:

"Конструкція з ножами більш зручна для невеликих ділянок, коли треба подрібнювати в основному невеликі гілки. Є ще конструкція з фрезами, вона може перемелювати більш великі гілки, але дрібні іноді можуть проскакувати між фрезами; коштує подрібнювач з фрезами відчутно дорожче, приблизно в півтора-два рази.

Подрібнювач за рахунок великих оборотів диска, на якому встановлені ножі, просто ріже гілку на маленькі шматочки з високою продуктивністю.

Ножі легко заточуються, вистачає їх на досить довгий термін, залежить ка часто і які породи будете подрібнювати. У разі необхідності у нас можна придбати запасні ножі для подрібнювача гілок на замовлення.

Перероблені гілки використовують для різних цілей: роблять компост, просипають доріжки, щоб не росла трава, посипають міжряддя (не росте бур'ян і зберігається волога), стебла кукурудзи подрібнюють на корм домашнім тваринам. Знаю навіть випадки, коли свіжі покришені гілки давали в якості добавок тваринам, як натуральне джерело вітамінів і різних корисних елементів".

Телефонуйте зараз!

(097) 097-06-45

(099) 206-58-80

Другие статьи