Електричний бетоношліфувач — це пристрій, який використовується під час проведення робіт по обдиранню бетону.
Застосовується кутова шліфувальна машина по бетону для чорнового шліфування штукатурки, пісковику, бетонних стяжок, різних типів шорсткого бетону. Також цей електроінструмент нерідко використовують для шліфування тонкого захисного покриття, зробленого з термопластика і наявного на бетонній основі, стяжці або склопластику. Електричний шліфувач по бетону часто використовують для чистової обробки граніту, бетону, штучного каменю різних типів будівельних матеріалів, очищення старих шарів фарби, різання, зачищення й шліфування металу, оброблення цегли і каменю.
Електричний бетоношліфувач широко застосовується на різних видах будівництвах, п ри проведенні капітального ремонту в міських будинках. Його використовують на дачах, в заміських будинках, квартирах і так далі.
Вибираючи електричний шліфувач по бетону, зверніть увагу на систему вентиляції пристрою. Вона повинна перешкоджати накопиченню пилу в наявних вузлах електроінструменту. Також її завдання — забезпечення інтенсивного якісного охолодження пристрою.
Такий електроінструмент повинен мати добре захищені від потрапляння пилу обмотки електроприводу і його подвійну ізоляцію. Слід подивитися на матеріал, з якого виробляється корпус редуктора. Наприклад, корпус редуктора, який виготовляється з алюмінієвого сплаву прослужить набагато довше його пластикового аналога і більш надійно захистить пристрій. Корпус редуктора може мати можливість повороту, наприклад, на 90°, що значно спростить і зробить більш зручним процес роботи з електроінструментом. Також переконайтеся, зручний електроінструмент.
Є ряд особливостей, які також слід враховувати, вибираючи електричний бетоношліфувач. Так, наявність додаткової ручки і можливостей її встановлення в кількох позиціях, захисного високоякісного кожуха (може мати можливість приєднати пилосос), автоматичного відключення щіток (для надійного захисту електричного двигуна від поломки при стиранні щіток) і швидкого доступу до них, якісного вимикача можливість з фіксацією у включеному положенні, надійного блокування від випадкового старту, кнопки для фіксації встановленого в електроінструменті шпінделя (для оперативної зміни різального інструменту) зроблять роботу з електричною шліфувального машиною набагато безпечніше й ефективніше.
Шнур, який потрібен для підключення живлення електричного шліфувача по бетону також повинен мати хорошу (з високоякісної гуми) ізоляцію.
Також при покупці будь-якого електричного шліфувальника для бетону необхідно звернути увагу на гарантію, яку дає виробник на конкретний електроінструмент та наявність авторизованих сервісних центрів, в які ви будь-якої миті можете звернутися у разі поломки обладнання.