Компресори з ресивером від 100 л — це обладнання, необхідне для виробництва і подачі стисненого під високим тиском повітря. Так, компресори найчастіше застосовуються для нанесення на будь-які поверхні самих різних лаків, грунтів і фарб за допомогою фарбопульта, продувки, покриття різних матеріалів антикорозійними складами, роботи шліфувального, полірувального та іншого пневматичного інструменту.
Поршневі компресори з ресивером від 100 л, в яких не використовується масло, як правило, застосовують для виконання простих робіт. Так, можна качати колеса, продути труби, пофарбувати що-небудь. Коштує таке обладнання істотно менше масляних компресорів.
Електроживлення
Якщо ви маєте доступ до трифазної мережі. То можна придбати відповідний компресор. Якщо є тільки розетки з напругою 220 В, то необхідно перевірити, чи немає в мережі перепадів напруги. Якщо присутні скачки напруги, наприклад, від 220 до 170 В, то для стабільної роботи вашого компресора знадобиться стабілізатор напруги.
Споживана потужність
Під час роботи будь-якого компресора бувають незначні втрати потужності, оскільки деталі труться один об одного. У такому випадку для того, щоб компресор працював продуктивно, знадобиться відшкодувати ці втрати. Для цього необхідна додаткова енергія. Ось чому слід купувати компресор з запасом по потужності. Такий запас може становити до 30% від підходящої для роботи всіх пневматичних інструментів потужності.
Продуктивність
Продуктивність компресора є одним з найважливіших показників при виборі обладнання. Продуктивність роботи компресора вимірюють кількістю виробленого стисненого повітря за хвилину роботи.
Розрахувати продуктивність компресора потрібно в залежності від підключеного до нього пневматичного обладнання.
Якщо підібрати компресор неправильно, він може постійно працювати без перерви, буде змінюватися вихідна тиск, компресор буде сильно перегріватися. Крім того, що це призведе до швидкого виходу з ладу самого компресора, ви отримаєте хорошого результату роботи пневматичного інструменту.
її нагнітають в ресивер тиск
Такий тиск міряють в атмосферах або барах. Даний параметр у різних компресорів становить від 8 до 12 атм. Для встановлення потрібного значення тиску є спеціальний регулятор. Контроль тиску виконується за допомогою манометра.
найпоширенішими вважаються поршневі повітряні компресори, які, в свою чергу, поділяються на олійні та безмасляні. Дане обладнання дуже просто в застосуванні, відрізняється високою надійність і довговічною роботою. Компресори цього типу прості в обслуговуванні.